wczytywanie strony

Domek stodoła

Przedstawiamy Państwu domek typu stodoła z tarasem wykończony w wysokim standardzie gotowy do natychmiastowego zamieszkania.

Szukasz idealnego domku na działkę w górach, nad jeziorem lub w zaciszu lasu?

Mamy coś dla Ciebie.

Domek typu stodoła o łącznej powierzchni 36 m2 razem z tarasem od frontu.

Domek typu stodoła to model, który doskonale wpisuje się w obecnie panujące trendy i niewątpliwie wpasuje się w otoczenie Twojej działki.

Połączenie nowoczesnych, trwałych materiałów z klasyką i ponadczasowością drewna pozwoliło stworzyć nam propozycję na długie lata.

domek stodoła domek stodoła  domek stodoła domek stodoładomek stodoła

Konstrukcja budynku wykonana jest z profili zimno giętych o grubości 4 oraz 5 mm, tworzących samonośny szkielet, na który składa się spawana konstrukcja stropodachu i podłogi, całość konstrukcji jest pokrywana lakierami podkładowymi oraz antykorozyjnymi (poliuretanowe) w różnych kolorach.

Ściany domku kontenerowego są wykonane z blachy trapezowej typu T-6 ocynkowanej i powlekanej z 10 letnią gwarancją w dowolnej kolorystyce.

Elewacja to połączenie sosnowej deski elewacyjnej z blachą na rąbek stojący w kolorze grafit.

Izolacja termiczna w powyższym domku wykonana jest z wełny skalnej firmy Rockwool o grubości 10 cm.

Najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji domku gwarantuje minimalną przenikalność ciepła co pozwala na jego całoroczne użytkowanie przy minimalizacji nakładu energii. Co więcej kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, więc nasze kontenery spełniają wszystkie obowiązujące normy.

salon salon   salon kuchnia  salon kuchnia

sypialnia sypialnia sypialnia sypialnia

Wewnętrzne wykończenie domku typu stodoła w podstawowej wersji wykonane jest w płycie kartonowo gipsowej odpowiednio obrobionej i pomalowanej.

Podłoga to wykładzina PCV cechująca się wysoką wytrzymałością i estetycznym wyglądem (na życzenie klienta podłoga może być wykonana w panelach winylowych).

Dodatkowo na życzenia klienta możliwe jest wyposażenie kontener w klimatyzację, rolety zewnętrzne lub wewnętrzne, instalację alarmową.

łazienka łazienka łazienka korytarz korytarz

 

Mapa strony